Njoftim

  • Te gjitha Fotot

    NJOFTIM PĖR KANDIDATIN E SUKSESHĖM Kėshilli i Pavarur Mbikėqyrės pėr Shėrbimin Civil, nė bazė tė nenit 41, paragrafi 2 tė Rregullores Nr. 02/2010 pėr Procedurat e Rekrutimit nė Shėrbimin Civil, njofton tė gjithė aplikuesit nė konkursin e shpallur me datėn 11.10.2018, me referencė si mė poshtė, sė kandidati i cili ėshtė rekomanduar nga KPSHC pėr tu pėrzgjedhur nė pozitėn e Zyrtarit tė Lartė pėr Bashkėpunim Profesional, nė Sekretarinė e KPMSHCK-sė ėshtė:

Z.Flakron Gashi i cili ka fituar gjithsejt: 80.45 pikė.  

Titulli i vendit tė punės: Zyrtar i Lartė pėr Bashkėpunim Profesional

Nr.ref. RN00003859 

Emri dhe Mbiemri i kandidatit tė rekomanduar: Flakron Gashi

Pikėt e pėrgjithshme tė fituara (me pėrqindje): 80.45 %

Kėshilla juridike: 

Kundėr kėtij njoftimi lidhur me  emėrimin e kandidatit tė cekur mė lartė, aplikuesit  nė kėtė konkuirs,    si tė pakėnaqur me kėtė njoftim, kanė tė drejtė ankese,  nė afatit prej tridhjetė (30) ditėsh, nė Komisioni pėr zgjidhjen e kontesteve dhe ankesave, nė KPMSHCK nga dita e publikimit tė kėtij njoftimi.

 

Prishtinė

Mė, 21.11.2018

Zyra e Personelit nė S/KPMSHCK