Kryetari i KPMSHCK-sė, z. Shkėmb Manaj dhe anėtari i Kėshillit, z. Lulzim Aliaj, po marrin pjesė nė Konferencėn "Drejtėsia Administrative nė Ballkanin Pėrendimorė" e cila po mbahet nė Podgoric

  • Te gjitha Fotot

    Kjo Konferencė ėshtė organizuar nga Shkolla Regjionale pėr Administratė Publike- ReSPA nė bashkėpunim me Gjykatėn Administrative dhe Gjykatėn Supreme tė Malit tė Zi. Nė kėtė konferencė po marrin pjesė kryetar tė gjykatave administrative, udhėheqes dhe pėrfaqesues tė institucioneve tė pavarura tė administratės publike, gjyqtarė dhe profesorė universitar tė sė drejtės administrative nga shtetet e rajonit dhe tė BE-sė.